O nas

Równowaga powstała z myślą o osobach, które chcą żyć i czuć się lepiej, na co dzień.

My naprawdę kochamy to, co robimy i do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Poznaj równowagę

O nas i naszej działalności

2

Katarzyna Różańska

Właścicielka, Dietetyk

Nazywam się Katarzyna Różańska. Jestem dietetykiem i właścicielem poradni dietetycznej RównoWaga.

Ukończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka oraz Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Od kilku lat udowadniam, że zbilansowana dieta czyni człowieka zdrowszym i szczęśliwszym. Otwarcie gabinetu dietetycznego pozwoliło mi podążać za swoimi zainteresowaniami oraz dzielić się z innymi swoją pasją i zdobytą wiedzą.

Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i  otyłości oraz  chorób współistniejących. Zajmuję się także dietoterapią chorób metabolicznych, gdzie istotnym elementem leczenia jest prawidłowo zbilansowana dieta. W kontakcie z klientem stawiam na edukacje żywieniową oraz ciągłą motywację, by proces zrzucenia kilogramów był bardziej przystępny i łatwiejszy.

Prywatnie jestem miłośniczką dobrego jedzenia i poszukiwaczem nowych smaków. W moim jadłospisie nie brakuje miejsca na dania z różnych stron świata.

Moim celem jest Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego z przyjemnością pomogę Ci zmienić dotychczasowy sposób żywienia tak, aby jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Zapraszam na konsultacje, na której wspólnie wyznaczymy cel i dalszy sposób działania.

„ Powiedz mi co jesz, a powiem Ci, kim jesteś. „

A. Brillat-Savarin

„ Twój los należy do Twoich nawyków”

B. Tracy

„Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”

G.B Shaw